Ilustracja naszego świata uśmiechając się

Dołącz do naszego Barwnego Świata i uwierz w moc nauki realizowanej przez zabawę!

Witamy na stronie poświęconej rekrutacji!

Bardzo nam miło że wyraziłeś/aś zainteresowanie jedną z naszych placówek.

W Barwnym Świecie ALTER wierzymy że każde dziecko zasługuje na opiekę dostosowaną do własnych potrzeb, dlatego nasze placówki zapewniają edukację i rozówj opartą o naukę poprzez zabawę, integrację, bezpieczeństwo oraz możliwości zdrowego i spokojnego rozwoju od najmłodszych latach.

Zapraszamy do zapoznania się z procesem aplikacyjnym. Poniżej wyjaśniam krok po kroku co, gdzie i jak.

Informacje dotyczące rekrutacji:

Poniżej zamieszczamy proces aplikacyjny krok po kroku.

 1. Proces aplikacji:
  – Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz kontaktowy,  i dowiedz się czy wybrana przez ciebie placówka ma jeszcze wolne miejsca.
  – Pobierz formularz aplikacyjny, i wypełnij wszystkie wymagane pola a następnie dostarcz go do naszej placówki.
  – Odwiedź naszą placówkę osobiście, podpisz umowę i od ustalonego terminu możesz przyprowadzać naszego nowego podopiecznego.
 2. Wymagania dotyczące przyjęcia do jednej z placówek:
  – Do przedszkola przyjmujemy dzieci od 3 do 6 roku życia.
  – Do żłobka przyjmujemy dzieci od 6 miesiaca do 3 roku życia
 3. Ważne daty:
  Nabór na rok 2024/2025 startuje 26.02.2024 i pierwsza etap rekrutacji trwa do 01.04.2024 lub do  wyczerpania wszystkich miejsc w placówkach. Drugi etap naboru tj. rekrutacja uzupełniająca trwa od 20.05.2024 do 30.08.2024

  Dowiedz się jak dokładnie przebiega harmonogram rekrutacji do naszego przedszkolam klikając w przycisk poniżej!

To co nas wyróżnia:

W naszych placówkach stawiamy na bezpieczeństwo, rozwój, wsparcie oraz integracje maluchów, a to wszystko dlatego że wierzymy że każde dziecko zasługuje na opiekę dostosowaną do osobistych potrzeb i wymagań.

 1. Doświadczona i wykwalifikowana kadra:
  Nasz zespół skałda się z opiekunek, terapeutów wychowawców oraz pracówników administracji, wszystkich nas łączy jedno, wieloletnie doświadczenie oraz wysoki poziom kwalifikacji umożliwiajacy nam pracę z dziećmi.
 2. Nauka poprzez zabawę:
  To autorskie podejście do edukacji ma na celu uczyć maluchy od małego że nauka może sprawiać radość i może być świetną zabawą.
 3. Integracyjność:
  Ponieważ wierzymy że każde dziecko zasługuje na wysokiej jakości opiekę oraz edukację, nasze przedszkole ma charakter integracyjny. W ten sposób umożliwiamy dzieciom ze dodatkowymi potrzebami rozwój na poziomie społecznym, ruchowym oraz emocjonalnym.
 4. Świetnie wyposażone sale:
  Ponieważ jesteśmy nowopowstałą placówką, nasze sale cechują się najlepszym wyposażeniem rehablilitacyjnym i edukacyjnym spełaniającym najwyższe standardy europejskie.

Poniżej znajdziesz formularze aplikacyjne dla żłobka oraz przedszkola!

Wypełnij jeden z trzech formularzy poniżej, odwieź naszą placówkę i podpisz umowę, pamiętaj tylko żeby upewnić się wcześniej czy mamy wolne miejsca!

Więcej pytań?

Skontaktuj się z nami!

+48 570 830 500

Piotra Niedurnego 73 Ruda Śląska 41-700

Skip to content